• 1
 • 2
 • 3
 • 4

популарно Продукти

 • Ringlock систем

  Ringlock систем

 • Cuplock скеле

  Cuplock скеле

 • скеле рамка

  скеле рамка

 • neibu
 • kehu

Зошто Изберете нас

 • На Coronet ние сме целосно посветени на обезбедување на нашите клиенти  со најдобрите во скеле и додатоци. Ние веруваме во се случува екстра Миле за да се осигура дека секој клиент е задоволен. Имаме искуство (над 14 години) и углед во областа за реализација на скеле производи за кои клиентите треба да ги забрза своите проекти и да се обезбеди квалитет и безбедност.

   

  Coronet ќе направиме се што можеме да се направи овој деловни односи успех. Coronet работи како тим за да се обезбеди најдобар квалитет, услуги на клиентите и инженеринг на сите наши клиенти. Јас навистина верувам дека ние не само што може да ви заштеди пари додека доставување супериорен квалитет на производот, но исто така, стана вредни компанија богатство за во иднина.

 • МТ-15-392-А-сертификат
 • Ringlock _ Ansi Ssfi Sc100-5
 • Рамка Scaffolding_ansi Ssfi Sc100-5
 • Сертификат Рамка-SGS_001
 • eb00bf6d2 (1)
 • l